czwartek, 24 grudnia 2020

DZIEŃ 21 i 22 | KALENDARZ ADWENTOWY Z MAGICZNYMI FIGURKAMI | FUNKO POP HARRY POTTER

Hejo, hejo! ^^

Mamy Wigilię! Z całego serca życzę Wam Wesołych Świąt! Mam nadzieję, że te świąteczne dni przyniosą Wam dużo radości, spokoju i uśmiechu! ♥ Przed Wami przedostatni wpis z tegorocznej serii o moim kalendarzu adwentowym. Czy pojawiły się jeszcze jakieś zaskoczenia? Zapraszam do czytania dalej ♥  

~ DZIEŃ 21

Dwudzieste pierwsze okienko nie przyniosło niestety niczego zaskakującego. Moja kolekcja rodzinki Weasley powiększyła się o kolejną wersję Rona, tym razem ubranego w tradycyjny sweter ozdobiony rzecz jasna literą "R". Podoba mi się ta wersja jego figurki, ale chyba jednak bardziej ucieszyła mnie ta z początku kalendarza, z zieloną czapką i prezentem w dłoni. Muszę też zwrócić uwagę na fakt, iż moja figurka jest niestety wadliwa - pod okiem Rona znajduje się plama, której niestety nie można usunąć. 


~ DZIEŃ 22

Dwudziestego drugiego dnia grudnia znalazłam w kalendarzu figurkę, której od początku bardzo mi brakowało i dlatego ucieszyłam się, kiedy ją zobaczyłam. W końcu nadeszła pora na Hagrida! Bardzo lubię tę postać, a świąteczna wersja jego figurki, z choinką w dłoni, bardzo mi się spodobała. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam, od razu przypomniała mi się scena, w której Hagrid przemierzał zaśnieżone błonia Hogwartu niosąc świeżo ścięte drzewko, aby następnie stało się ono świąteczną ozdobą wnętrza zamku. Z tego powodu zdecydowanie jest to figurka, która znajduje się w gronie moich ulubieńców całego kalendarza. 


Jak już wspomniałam, moim faworytem spośród dzisiejszej pary zdecydowanie jest Hagrid 

Przydatne linki:
Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz