WSPARCIE

Jeśli lubisz mój kanał, chętnie spędzasz wolny czas na oglądaniu moich filmów i chcesz wesprzeć moją działalność - to miejsce jest dla Ciebie 

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowałam krótki opis wszystkich możliwych form wsparcia, zarówno tych całkowicie darmowych jak i finansowych.

Pamiętaj, że każda forma wsparcia finansowego jest całkowicie dobrowolna i nigdy nie czuj się zobowiązany do wrzucania pieniędzy do mojej wirtualnej skarbonki. Tworzę filmy przede wszystkim dlatego, że lubię to robić i cieszy mnie każda osoba, która zainteresuje się moim kanałem, napisze komentarz czy zostanie ze mną na dłużej zostawiając subskrypcję.

Jeśli jednak masz możliwość i chęć wrzucenia kilku groszy do mojej skarbonki jest mi bardzo miło i z całego serca Ci za to dziękuję ♥ Środki uzyskane z wyświetlania reklam oraz te z dotacji przeznaczam na zakup gier, rozbudowę sprzętu, no i na herbatę, która zawsze towarzyszy mi przy pracy nad nowymi filmami ^^

✓ ŁAPKA W GÓRĘ

Najprostszą i całkowicie darmową formą wsparcia rozwoju mojego kanału jest zostawienie pod filmem łapki w górę (lub w dół :P). Każda ocena, zarówno pozytywna jak i negatywna, pozwala na zwiększenie zasięgu, przez co film ma szansę trafić do większego grona odbiorców, a tym samym rozbudować mój kanał.

✓ AD BLOCK

Kolejną zupełnie darmową opcją wsparcia mojej działalności jest wyłączenie programu blokującego wyświetlanie reklam na moich filmach oraz na stronie internetowej.

✓ DOTACJA - obecnie niedostępne

Przechodząc na stronę możesz wrzucić dowolną kwotę do mojej skarbonki. Płatność jest obsługiwana przez PayPal. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji możesz liczyć na wyróżnienie w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu na mojej stronie internetowej oraz na ekranie końcowym moich filmów.

✓ WSPARCIE NA KANALE - obecnie niedostępne

Od jakiegoś czasu YouTube umożliwia wykupienie wsparcia bezpośrednio na kanale. Jest to cykliczna, comiesięczna płatność, z której w każdej chwili możesz zrezygnować. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji otrzymasz specjalną unikalną odznakę, która będzie Cię wyróżniać w sekcji komentarzy na moim kanale. Dodatkowo, zostaniesz doceniony zarówno na mojej stronie internetowej jak i na ekranie końcowym moich filmów.