WSPARCIE

Jeśli lubisz mój kanał, chętnie spędzasz wolny czas na oglądaniu moich filmów lub streamów i chcesz wesprzeć moją działalność - to miejsce jest dla Ciebie 

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowałam krótki opis wszystkich możliwych form wsparcia, zarówno tych całkowicie darmowych jak i finansowych.

Pamiętaj, że każda forma wsparcia finansowego jest całkowicie dobrowolna i nigdy nie czuj się zobowiązany do wrzucania pieniędzy do mojej wirtualnej skarbonki. Tworzę filmy i streamuję przede wszystkim dlatego, że lubię to robić i cieszy mnie każda osoba, która zainteresuje się moim kanałem, napisze komentarz czy zostanie ze mną na dłużej zostawiając subskrypcję.

Jeśli jednak masz możliwość i chęć wrzucenia kilku groszy do mojej skarbonki jest mi bardzo miło i z całego serca Ci za to dziękuję ♥ Środki uzyskane z wyświetlania reklam oraz te z opcji wsparcia przeznaczam na zakup gier, rozbudowę sprzętu, no i na kawę, która zawsze towarzyszy mi przy pracy nad nowymi filmami ^^

✓ ŁAPKA W GÓRĘ

Najprostszą i całkowicie darmową formą wsparcia rozwoju mojego kanału jest zostawienie pod filmem łapki w górę (lub w dół :P). Każda ocena, zarówno pozytywna jak i negatywna, pozwala na zwiększenie zasięgu, przez co film ma szansę trafić do większego grona odbiorców, a tym samym rozbudować mój kanał.

✓ AD BLOCK

Kolejną zupełnie darmową opcją wsparcia mojej działalności jest wyłączenie programu blokującego wyświetlanie reklam na moich filmach oraz na stronie internetowej.

✓ DOŁĄCZ DO GRONA GINGERKÓW [Twitch.tv]

Możesz wesprzeć mnie dołączając do grona moich Gingerków na Twitchu! Jest to cykliczna, comiesięczna płatność, z której w każdej chwili możesz zrezygnować. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji otrzymasz specjalną unikalną odznakę, która będzie wyróżniać Cię na moim kanale. Dodatkowo, zyskasz możliwość korzystania z uroczych emotek na czacie.

Szczegóły tej opcji wsparcia znajdziesz tutaj: [TWITCH]

💜 MOJA SKARBONKA: [DONATE]