piątek, 18 grudnia 2020

DZIEŃ 13 i 14 | KALENDARZ ADWENTOWY Z MAGICZNYMI FIGURKAMI | FUNKO POP HARRY POTTER

Hejo, hejo! ^^

Niestety, pasmo powtórkowych rozczarowań związanych z moim kalendarzem adwentowym nadal trwa... Mam nadzieję, że już się zakończy, bo jednak trochę przykro mi się robi, kiedy otwieram okienko i widzę figurkę, którą już posiadam w zbiorach. Nie spodziewałam się, że producenci zdecydują się powtórzyć niektóre figurki. Nie rozumiem dlaczego się na to zdecydowali, szczególnie że ich kalendarze często są traktowane jako kolekcjonerskie i wiele osób kupuje je każdego roku...


~ DZIEŃ 13

Tym razem trzynastka nie była dla mnie szczęśliwa. W okienku znalazłam figurkę profesora Albusa Dumbledore'a. I podobnie jak w przypadku profesor McGonagall - uważam, że jest śliczna, bardzo dobrze wykonana i w zeszłym roku była jedną z moich ulubionych. No ale właśnie - w zeszłym roku! Szkoda, że znowu trafiła się powtórka. Pomijając ten aspekt, ogólnie figurkę oceniam pozytywnie i bardzo mi się podoba. 

~ DZIEŃ 14

Czternastego dnia grudnia w okienku kalendarza znalazłam jedną z niewielu postaci, która jest mi obojętna. Draco Malfoy. Ani go lubię, ani nie lubię ^^ Jeśli chodzi o jakość wykonania figurki to również mam pewne zastrzeżenia. Bardzo denerwuje mnie wyraźnie widoczne łączenie na linii włosów. Także niestety, zdecydowanie nie jest to moja ulubiona figurka.

Podsumowując dzisiejszy wpis mogę napisać tylko jedno - nie zawsze można być zadowolonym ^^ Mam nadzieję, że zawartość kolejnych okienek okaże się miłą niespodzianką, która przykryje te odrobinę negatywne odczucia, które się ostatnio pojawiły.

Przydatne linki:
  • PIERWSZY WPIS Z TEJ SERII /opis kalendarza i pierwsze wrażenia/: [klik]
  • WSZYSTKIE WPISY Z TEJ SERII: [klik]
  • MÓJ INSTAGRAM: [Instagram]
Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz