OCEAN MARZEŃ INDIE


"Czasem jedna decyzja może zmienić wszystko"


"Ocean Marzeń Indie" to seria, której zwiastun ukazał się 1 sierpnia 2021 roku.

Indie to młoda Simka mieszkająca z rodzicami w San Myshuno. Świeżo upieczona absolwentka szkoły średniej każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej, gdzie stale rozwija swoje umiejętności taneczne. Uwielbia aktywne życie, przepełnione radością i muzyką. Wszystko zmienia się kiedy umiera jej ukochana babcia Lia. Przez całe życie Indie spędzała każde wakacje i ferie u dziadków. To dzięki nim pokochała taniec, to oni nauczyli ją czerpać radość z każdej, nawet najmniejszej rzeczy. Dziewczyna nie mogąc znieść faktu, że jej dziadek pogrążony w smutku i żałobie został całkiem sam, postanawia przeprowadzić się do niego, aby pomóc mu przetrwać ten trudny czas. Bez chwili wahania pakuje walizki i wyrusza w podróż na rajskie wyspy Sulani.

Czy Indie uda się przywrócić uśmiech na twarzy ukochanego dziadka?

Czy jej związek z Elliottem ma szansę przetrwać tak długą rozłąkę?

Jakie przeszkody pojawią się na jej drodze do szczęścia?


ZWIASTUN SERII: [YouTube]

PLAYLISTA: [YouTube]


STRESZCZENIA ODCINKÓW /uwaga na spoilery/ 

ODCINEK 4 "LIST" /10.09.2021/: Wbrew oczekiwaniom Harry'ego, Indie nie opuszcza Sulani. Informuje dziadka, że według niej nie radzi sobie on z cierpieniem po stracie żony i powinien skorzystać z pomocy lekarza. Niezłomna postawa Indie i słowa prawdy, które odważyła się wypowiedzieć powodują, że Harry zaczyna rozumieć swój problem. Pisząc list przeprasza Indie za swoje zachowanie i obiecuje, że zgłosi się po pomoc do specjalisty. Fakt zdefiniowania problemu oraz wyznaczenie drogi do jego rozwiązania sprawiają, że Harry czuje się lepiej. Postanawia zacząć nowy etap w życiu od spełnienia swojego wielkiego marzenia sprzed lat i decyduje się na adopcję psa o imieniu Lucky.

ODCINEK 3 "JUTRO WRACASZ DO DOMU!" /29.08.2021/: Indie szybko zapomina o spotkaniu z tajemniczą kobietą, która nie zrobiła na niej dobrego wrażenia. Poranny jogging oraz pływanie w pięknych wodach Sulani sprawiają, że dziewczyna ma wyjątkowo dobry nastrój. Po powrocie do domu Indie odkrywa nieobecność Harry'ego. Aby wypełnić sobie czas oczekiwania na dziadka postanawia zasadzić na tarasie korzenie taro. W końcu, po kilku długich godzinach, Harry wraca do domu. Oznajmia Indie, że nie chce i nie potrzebuje jej pomocy. Ponadto oczekuje od niej, aby wróciła do San Myshuno i zostawiła go samego.

ODCINEK 2 "JESTEŚ TU NOWA?" /25.08.2021/: Indie zaczyna dzień od gruntownych porządków. Z uśmiechem na twarzy informuje dziadka o efektach swojej pracy. Niestety, reakcja Harry'ego nie jest taka, jakiej się spodziewała. Mimo to Indie nie traci humoru i proponuje dziadkowi spacer w okolice ich ulubionego wodospadu. Kiedy Harry obiecuje, że dotrzyma jej towarzystwa, szczęśliwa Indie od razu zabiera się za organizowanie pikniku. Beztroskie chwile spędzone na świeżym powietrzu powodują, że oboje wracają do domu w dobrym nastroju. Podczas wieczornych ćwiczeń na plaży do Indie podchodzi nieznana jej kobieta.

ODCINEK 1 "JEST GORZEJ NIŻ MYŚLAŁAM" /08.08.2021/: Po długiej i wyczerpującej podróży Indie dociera na Sulani. Z uśmiechem na twarzy wita dziadka i proponuje mu wspólny posiłek. Jak się okazuje stan Harry'ego jest gorszy, niż pierwotnie myślała. Indie postanawia opracować plan działania i pełna wiary w sukces zamierza przywrócić uśmiech na twarzy ukochanego dziadka.

BOHATEROWIE

INDIE CLARK - główna bohaterka serii. Młoda, pełna energii dziewczyna. Wegetarianka, nie może żyć bez tańca i muzyki. Uparcie dąży do spełnienia wszystkich swoich marzeń. Kocha rodzinę, a w szczególności dziadków, którzy od zawsze byli dla niej wsparciem. Właśnie dlatego w obliczu tragedii bez chwili wahania postanawia zmienić swoje życie i zamieszkać wraz z dziadkiem, aby pomóc mu przetrwać czas żałoby. 
ASPIRACJA: Duża, szczęśliwa rodzina
CECHY: Wegetarianka, Mistrzyni parkietu, Rodzinna 
KARIERA: brak
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Sulani/San Myshuno
ULUBIONE KOLORY: Biały, Niebieski
ULUBIONA MUZYKA: Pop
ULUBIONE ZAJĘCIA: Sprawność fizyczna, Wewnętrzna harmonia, Taniec
HARRY BENTSON - dziadek Indie. W latach młodości przeprowadził się na Sulani, które pokochał całym sercem. Przepiękne okoliczności przyrody oraz ukochana żona Lia sprawiały, że każdego dnia budził się pełen energii. Niestety, wraz ze śmiercią ukochanej żony utracił całą radość życia. Wyznaje zasadę "w zdrowym ciele zdrowy duch". Każdą wolną chwilę spędza na wędkowaniu, które jest jego pasją i źródłem utrzymania.
ASPIRACJA: Wybitny wędkarz
CECHY: Rodzinny, Śmiały, Uwielbia naturę
KARIERA: Specjalista ds. połowów głębinowych
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Sulani
ULUBIONE KOLORY: Brązowy, Niebieski, Zielony
ULUBIONA MUZYKA: Muzyka wyspiarska
ULUBIONE ZAJĘCIA: Sprawność fizyczna, Wędkarstwo
LIA BENTSON [nie żyje] - babcia Indie, zmarła nagle pozostawiając po sobie ciszę i pustkę w sercach całej rodziny. Kobieta o gołębim sercu. Wraz z mężem wiodła spokojne i szczęśliwe życie. Zawsze dbała o to, aby ich dom był wypełniony rodzinnym ciepłem i miłością. Indie odziedziczyła po niej piękne turkusowe oczy, upór w dążeniu do celu oraz zamiłowanie do tańca. 
ASPIRACJA: Duża, szczęśliwa rodzina
CECHY: Rodzinna, Wesoła, Schludna
KARIERA: brak
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Sulani
ULUBIONE KOLORY: Zielony, Niebieski
ULUBIONA MUZYKA: Muzyka wyspiarska
ULUBIONE ZAJĘCIA: Gotowanie, Pieczenie, Taniec
EDWARD CLARK - tata Indie. Światowej sławy autor bestsellerów. Spokojny i oddany mąż i ojciec. Stara się spełniać każdą zachciankę ukochanej żony w pełni akceptując jej artystyczną duszę i zamiłowanie do życia w luksusie. Indie jest jego oczkiem w głowie. Mimo, że całe dnie spędza pisząc kolejne powieści, zawsze znajduje czas dla córki, aby służyć jej wsparciem i radą.
ASPIRACJA: Autor bestsellerów
CECHY: Perfekcjonista, Mól książkowy, Kreatywny
KARIERA: Autor bestsellerów
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: San Myshuno
ULUBIONE KOLORY: Czerwony, Czarny
ULUBIONA MUZYKA: Muzyka klasyczna
ULUBIONE ZAJĘCIA: Umiejętności literackie
LISA CLARK - mama Indie, córka Lii i Harry'ego. Kocha pieniądze, luksusowe życie i sztukę. Niezbyt chętnie okazuje uczucia. Stara się nie ingerować w życiowe decyzje Indie pamiętając, że Harry i Lia bez przeszkód pozwolili jej opuścić Sulani i zacząć w pełni niezależne życie w San Myshuno.
ASPIRACJA: Simka renesansu
CECHY: Znawca sztuki, Ambitna, Dobra
KARIERA: Koneserka kultury
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: San Myshuno
ULUBIONE KOLORY: Czarny, Biały
ULUBIONA MUZYKA: Muzyka klasyczna
ULUBIONE ZAJĘCIA: Malowanie, Pianino
ELLIOTT SCOTT - chłopak Indie. Marzy o osiągnięciu sukcesu w branży muzycznej. Nie wyobraża sobie życia poza miastem, które daje mu nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Bardzo kocha Indie, dlatego mimo tęsknoty akceptuje jej decyzję o wyjeździe na Sulani.
ASPIRACJA: Gwiazda światowej sławy
CECHY: Mistrz parkietu, Kumpel, Kreatywny
KARIERA: Poszukiwacz konkursów dla amatorów
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: San Myshuno
ULUBIONE KOLORY: Czarny, Niebieski
ULUBIONA MUZYKA: Pop
ULUBIONE ZAJĘCIA: Didżejka, Granie w gry wideo