O MNIE

Hejo, hejo!

Mam na imię Asia i miło mi Cię tutaj gościć ^^

Prywatnie każdą wolną chwilę spędzam w kuchni, bo uwielbiam gotować i piec! 

Jestem uzależniona od  kawy 💜 

Nie mogę żyć bez muzyki zespołów takich jak Within Temptation, Nightwish oraz Linkin Park. No i bez Simsów, oczywiście ^^

Odkąd tylko pamiętam, tworzyłam w Internecie przestrzeń, która pozwalała mi dzielić się ze światem wytworami mojej wyobraźni. Jeśli interesuje Cię jak wyglądała moja droga, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz - zapraszam Cię do czytania dalej. 


• TAK TO SIĘ ZACZĘŁO


Przygodę z dzieleniem się moją twórczością w świecie wirtualnym rozpoczęłam wiele lat temu, kiedy YouTube był jeszcze mało znaną, rozwijającą się platformą. Pamiętam, że tworzyłam wtedy krótkie filmiki z urywkami popularnego serialu "Magda M.", które dobierałam do moich ulubionych na tamten czas piosenek. 

Równolegle prowadziłam bloga, który był moim pamiętnikiem. Opisywałam w nim zwykłe dni przepełnione szkolnymi obowiązkami, przemyśleniami i planami na przyszłość. Miałam spore grono czytelników, a z niektórymi z nich utrzymywałam bliższy kontakt mailowy. Bardzo cieszyłam się, że w tym rozwijającym się wtedy Internecie znalazłam osoby podzielające moje zainteresowania. Później, w liceum, tworzyłam jeszcze kilka blogów - pamiętników oraz jeden tematyczny, na którym pisałam swoje pierwsze i jedyne jak do tej pory opowiadanie. Następnie, w 2012 roku założyłam bloga gingerowo.blogspot.com, który dotyczył głównie tematyki urodowej. Pisałam recenzje kosmetyków, dzieliłam się pomysłami na zdobienia i pielęgnację paznokci wplatając w to krótkie urywki z mojego prywatnego życia. Świat kosmetyków zawsze był bliski memu sercu, ale chyba jeszcze bliższy był mi świat gier, a w szczególności gier z serii The Sims.

Simsy są obecne w moim życiu odkąd tylko powstały, czyli od 2000 roku. Dokładnie pamiętam jak będąc na Zielonej Szkole rozmawiałam przez telefon z moim młodszym bratem (korzystając oczywiście z budki telefonicznej ^^) i pytałam go o jego postępy w grze i cały czas myślałam o rodzinach, które zamierzałam stworzyć po powrocie do domu. Granie w gry komputerowe było częścią mojej codzienności od zawsze i dlatego bardzo cieszyłam się, kiedy odkryłam na YouTube kanały poświęcone tej tematyce.

• POCZĄTKI KANAŁU 


W 2015 roku postanowiłam spróbować swoich sił i pod wpływem chwili, korzystając z najzwyklejszego i najtańszego mikrofonu nagrałam kilka odcinków z jednej z moich ulubionych gier - Don't Starve. Bardzo spodobała mi się ta forma spędzania wolnego czasu, więc postanowiłam działać dalej i każdego dnia pracowałam nad nowymi filmami. Do dziś pamiętam radość z pierwszego komentarza pod jednym z nich. Mam nawet zachowany jego screen! ^^

W międzyczasie pracowałam nad moimi pierwszymi seriami z The Sims 4 - Mają z Wierzbowej Zatoczki oraz Zieloną Osadą. Ogromnie cieszyłam się, że będę mogła wreszcie uwolnić wszystkie pomysły, które kłębiły się w mojej głowie i przesłać je w świat w formie filmów. Efekt przerósł moje oczekiwania i nie spodziewałam się, że te dwie serie, a w szczególności Zielona Osada, przypadną do gustu tak wielu osobom. Jeśli jesteś ze mną od tamtych czasów to przybijam Ci wirtualną piąteczkę i z całego serca dziękuję za to, że tak długo jesteś ważną częścią mojego świata 💜

Jak widzisz, od zawsze tworzyłam różne rzeczy w różnych miejscach budując tym samym mój mały internetowy świat. Od tylu lat mój cel pozostał niezmienny - jedyne czego chcę, to pozwolić odetchnąć mojej wyobraźni, która stale podsyła mi niezliczoną ilość pomysłów na kolejne wpisy, filmy czy opowiadania. Tak się składa, że mam wielkie szczęście i trafiam na osoby, które decydują się śledzić moje poczynania, za co jestem ogromnie wdzięczna.