piątek, 21 grudnia 2018

NOWOŚCI - TWITTER & TUMBLR

Hejo, hejo! ♥

Dziś chciałabym Was poinformować o dwóch nowych miejscach, gdzie możecie mnie znaleźć i obserwować. Zapraszam! :)• TUMBLR 

Jak być może pamiętacie, zawsze starałam się informować Was o tym, z jakich stron pochodziła zawartość zmodyfikowana wykorzystywana w moich seriach. Pierwotnie robiłam to właśnie tutaj, na moim blogu, w specjalnie przygotowanym do tego celu wpisie. Dziś jednak przedstawiam Wam zupełnie nowe miejsce, gdzie będziecie mogli znaleźć informacje o każdej rzeczy CC, którą pobiorę i dodam do mojej gry.


Już od jakiegoś czasu udostępniałam tam każdą rzecz, którą wykorzystałam w moich prywatnych rozgrywkach i nie tylko. Jeśli jesteście zainteresowani tym, co pobierałam w ostatnich miesiącach koniecznie musicie zajrzeć na mój Tumblr. Mimo, że założyłam go kilka miesięcy temu, starałam się odnaleźć i udostępnić wszystkie rzeczy, które pobrałam od początku 2018 roku, a nawet wcześniej.

Aby ułatwić Wam wyszukiwanie tego, co Was zainteresuje przygotowałam spis CC podzielony według poszczególnych kategorii. Mam nadzieję, że dzięki temu wszystko będzie dla Was jasne i przejrzyste.


Oczywiście mój Tumblr będzie na bieżąco aktualizowany, dlatego jeśli macie ochotę to zaglądajcie na niego regularnie. Kolejna aktualizacja obejmująca częściowo CC z mojej najnowszej serii pojawi się najpewniej dopiero po Świętach. Zapraszam! ♥

• TWITTER


Jakiś czas temu postanowiłam założyć również konto na Twitterze. Wiem, że w naszym kraju nadal nie jest to zbyt popularne miejsce, jednak myślę, że znajdą się tutaj osoby, które z Twittera korzystają.

Znajdziecie tam linki do wszystkich moich wpisów i filmów oraz inne ważne (i te mniej ważne :P) informacje. Planuję udostępniać tam również niektóre screeny moich budowli, zarówno tych nowych jak i starych.Jeśli macie konto na Twitterze - zapraszam do obserwacji ♥ A jeśli nie macie - polecam założyć :) Ja sama od dłuższego czasu korzystam z tej platformy i muszę przyznać, że bardzo ją lubię. 

Pozdrawiam,
Asia - Gingerova ♥


2 komentarze:

  1. Asiu, wykonałaś świetną robotę! Widać, że nie próżnujesz i jesteś bardzo pracowita! Dziękuję za poświęcony nam czas! ❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba założę twittera, specjalnie dla ciebie 😜 masz na mnie duży wpływ 😂

    OdpowiedzUsuń