piątek, 7 grudnia 2018

NAJBARDZIEJ MAGICZNY KALENDARZ ADWENTOWY 2018 | DZIEŃ 3 i 4 | Gobstone Alley

Hejo, hejo! 

Dziś zaprezentuję Wam co ciekawego znalazłam w trzecim i czwartym pakunku Magicznego Kalendarza Adwentowego od Gobstone Alley. Wprowadzenie i dokładny opis Kalendarza znajdziecie w pierwszym wpisie z tej mini serii :)


• DZIEŃ TRZECI


Trzeciego grudnia w Kalendarzu znalazłam niewielką kopertę. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze staram się unikać zgadywania po dotyku co ciekawego kryje jakiś list czy paczka, której się nie spodziewam. Trzymając się tej zasady, tym razem również nie przyglądałam się zbytnio temu małemu pakunkowi, tylko od razu zajrzałam do środka :)Wewnątrz znalazłam uroczy breloczek. Widzimy na nim herb Hogwartu i motto "Draco Dormiens Nunquam Titillandus". Oznacza to "Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka", co jest dość osobliwym i moim zdaniem zabawnym zdaniem jak na motto słynnej Szkoły Magii i Czarodziejstwa :D Mimo to, mnie i tak od zawsze, kiedy widzę te słowa, przychodzi na myśl Draco Malfoy xDBreloczek jest dość ciężki i solidny. Nadruk jest dobrej jakości i ogólnie nie mam zastrzeżeń co do jego wykonania. Warto zaznaczyć, że jest to produkt oryginalny, z licencją. Takie breloczki nie są dla mnie nowością, gdyż dzięki zbieraniu pudełek od Gobstone Alley mam ich już kilka, jednak każdy jest inny i każdy równie uroczy. Mnie zawsze cieszą takie drobiazgi, dlatego jestem z niego bardzo zadowolona.

• DZIEŃ CZWARTY


Czwartego grudnia w jednej z przegródek odnalazłam piękną, srebrną sakiewkę. Tym razem, kiedy tylko jej dotknęłam, zorientowałam się co znajduje się w środku i muszę przyznać, że bardzo się ucieszyłam :)Jednym z czynników, który pomógł mi podjąć decyzję o rozpoczęciu kolekcjonowania boxów od Gobstonków było to, że w każdym pudełku znajdziemy herbatę i świeczkę. Jak być może pamiętacie uwielbiam obie te rzeczy i każdego miesiąca to właśnie na nie czekam najbardziej. Jeśli czytaliście poprzedni wpis to wiecie, że pierwszą rzeczą, którą znalazłam w tym Kalendarzu była malutka puszka z herbatą. Tym razem moje szczęście zostało powiększone o uroczą, miniaturową świeczkę :)Świeczki, które każdego miesiąca znajduję w tych pudełkach są po prostu niesamowite. Pachną tak przepięknie i tak prawdziwie, że naprawdę szczerze żałuję, że nie mogę przekazać Wam tych zapachów. Kiedy tylko zobaczyłam etykietę z napisem "Hogsmeade" od razu bardzo się ucieszyłam. Uwielbiam tą uroczą wioskę i bardzo chciałabym móc kiedyś ją odwiedzić. Świeczka pachnie tak, jak mogłyby pachnieć ulice Hogsmeade w czasie Bożego Narodzenia, kiedy w Miodowym Królestwie lub w Pubie pod Trzema Miotłami królowałby najnowszy hit - rozgrzewająca i słodka biała czekolada do picia :) Podzieliłam się teraz z Wami moją wyobraźnią, ale uwierzcie mi, że zapach tych świeczek sam skłania do snucia takich wizji :) 

Jeśli ktoś z Was nie jest przekonany to takich opisów powinien zostać usatysfakcjonowany informacją, że świeczka pachnie po prostu jak słodka biała czekolada z delikatną, śmietankową nutą :P


Mam nadzieję, że kiedyś zaprezentuję Wam moją kolekcję tych cudownych świeczek. Niestety mają jedną wadę - nie potrafię ich palić. Są tak ślicznie wykonane, że po prostu jest mi ich szkoda :)  Zwróćcie uwagę na te urocze wiórki czekolady znajdujące się na górze opisywanej przeze mnie świeczki :)

Na zakończenie wspomnę, że gdybyście byli zainteresowani jakąś świeczką od Gobstonków, to z tego co pamiętam są czasem dostępne w ich sklepie internetowym :)

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z zawartości tych dwóch pakunków. Oczywiście moje serce podbiła jak zawsze świeczka, ale breloczek z pewnością nie zostanie pominięty i zmarnowany. Dajcie znać, która z tych dwóch rzeczy ucieszyłaby Was najbardziej.

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥

PS. Aby umożliwić komentowanie większej ilości osób, postanowiłam przywrócić opcję dodawania komentarzy anonimowych. Będzie mi jednak bardzo miło, jeśli napiszecie w takim komentarzu swoje imię lub nick. Dzięki temu będę widziała kto z Was regularnie tutaj zagląda i łatwiej mi będzie Was zapamiętać :)

5 komentarzy:

 1. Ach, już podoba mi się kalendarz i seria Twoich wpisów! :D Czekam na kolejne. ��❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Agata9:07 AM

  Extra prezenty, sama chciałabym takie dostać 😁😝💗

  OdpowiedzUsuń
 3. Super ta świeczka :D Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi osobiście podoba się bardziej breloczek, ale świeczka też super :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciężko wybrać... Breloczek jest fajny, a sposób w jaki opisałaś świeczkę kusi by wybrać właśnie ją... Wybieram... Breloczek by nigdy nie zapomnieć tej cennej życiowej rady xD mi też od razu na myśl przyszedł Draco Malfoy

  OdpowiedzUsuń