piątek, 21 grudnia 2018

NAJBARDZIEJ MAGICZNY KALENDARZ ADWENTOWY 2018 | DZIEŃ 17 i 18 | Gobstone Alley

Hejo, hejo! 

Coraz bliżej Święta... Coooraz bliżej Święta... I cooooraz mniej rzeczy w naszym Kalendarzu... Zapraszam na nowy wpis!


• DZIEŃ SIEDEMNASTY


Poniedziałek. Ostatni poniedziałek przed Świętami. Dla mnie oznaczał on końcówkę prac nad moją świąteczną serią oraz zmianę myślenia z "youtubowego" na "domowe" :) Nadeszła pora, aby powoli ogarniać listy zakupów, przygotować miejsce w lodówce na świąteczne potrawy i kolejny raz upewnić się, że na pewno mam już wszystkie potrzebne prezenty :)Z pewnością rozpoznajecie już tę kopertę. I na pewno domyślacie się, co znalazłam w środku. Tak, to kolejna zawieszka na choinkę. A to oznacza, że została nam już tylko jedna... Ale czy na pewno? Przekonacie się już wkrótce :PTrzecim z Domów Hogwartu, jaki doczekał się swojej zawieszki okazał się Slytherin. Pewnie nikogo nie dziwi, że króluje na niej dostojny wąż. Podobnie jak poprzednio zawieszka jest drewniana i bardzo dobrze wykonana. A sznureczek znowu jest biało - czerwony, czyli teoria, że sznurki pasują kolorystycznie do Domów zostaje ostatecznie obalona :)

• DZIEŃ OSIEMNASTY


Osiemnastego grudnia znalazłam w Kalendarzu brązowy kartonik. Przyznam szczerze, że nie miałam żadnego pomysłu co może znajdować się w środku i w sumie dobrze, że nie próbowałam zgadywać, bo pewnie nigdy bym nie trafiła. Kolejnym razem znalazłam coś, czego kompletnie się nie spodziewałam. W tym roku moja choinka doczekała się kilku nowych ozdób i to jest kolejna z nich. Ten mały kartonik krył w sobie plastikową, przezroczystą bombkę! W środku znajduje się minifigurka LEGO przedstawiająca Hermionę Granger. Kiedy byłam młodsza, Hermiona była moim wzorem i mam do jej postaci ogromny sentyment, dlatego cieszę się, że znalazłam w Kalendarzu taki drobiazg, który do niej nawiązuje.Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to ręczna robota i właśnie za to cenię Gobstone Alley. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa i oryginalna dekoracja i tak jak już pisałam wcześniej - nie wpadłabym na to, że można stworzyć coś tak fajnego. Podsunęło mi to pomysł na prezent dla kogoś, kto uwielbia klocki LEGO. Wyobraźcie sobie radość takiej osoby, jeśli mogłaby udekorować swoją choinkę takimi ręcznie robionymi bombkami :) 

Kolejny raz moje serce jest rozdarte, ale chyba jednak to bombka LEGO jest moją faworytką dzisiejszego wpisu. Dajcie znać, co myślicie :)

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥

1 komentarz:

  1. Szkoda, że sznurki nie pasują do domów ;-;, ale w sumie Gryffindor pasuje. Ta bombka jest świetna! Tylko biedna Hermiona xD. Moja chyba ulubiona damska postać z serii HP i ulubiona z Golden Trio :3. Dzisiejszym moim faworytem jest bombka :).

    OdpowiedzUsuń