piątek, 1 grudnia 2023

DRUGA EDYCJA AKCJI KARTKOWEJ | KARTKI ŚWIĄTECZNE 2023

Hejo, hejo! ^^

Pora na drugą edycję GRUDNIOWEJ AKCJI KARTKOWEJ! W zeszłym roku otrzymałam od Was ogromnie dużo pozytywnej energii przesłanej w kartkach i bardzo się cieszyłam, kiedy mogłam przesłać do Was kartki zwrotne, które tworzyłam własnoręcznie. Czytanie listów od Was tworzyło na grudniowych streamkach naprawdę wyjątkową atmosferę.

Będzie mi bardzo miło jeśli w tym roku również zdecydujecie się wysłać do mnie kartki. Mogą to być kartki zrobione przez Was lub kupione w sklepie - liczy się to, że będą po prostu od Was. Każda kartka, którą dostanę znajdzie miejsce w moim specjalnym pudełku na pamiątki i zostanie ze mną na zawsze 💜


ZASADY WYSYŁANIA KARTEK

Kartki możecie wysyłać na Skrytkę Pocztową lub Paczkomat:

SKRYTKA POCZTOWA
GINGEROVA
Skrytka Pocztowa 1327
40-001 Urząd Pocztowy Katowice 1

PACZKOMAT
Dane do Paczkomatu możecie otrzymać dołączając do serwera na Discordzie (link poniżej) lub pisząc do mnie wiadomość prywatną na Instagramie lub na maila - gingerovayt@gmail.com

1. Na kartki czekam do 15 grudnia. Wtedy ostatni raz przed Świętami sprawdzę Skrytkę Pocztową. Wszystkie kartki zwrotne wyślę między 15 a 18 grudnia, żeby dotarły na czas. Niestety, w tym roku nie będę wysyłać kartek po Świętach.

2. Pamiętaj, że każdą kartkę będę otwierać i czytać podczas streamków na Twitchu. Jeśli nie chcesz, żeby Twój list lub kartka była czytana na głos - dołącz do koperty dodatkową informację.

3. Aby otrzymać ode mnie kartkę zwrotną dołącz do swojej przesyłki karteczkę ze swoim adresem oraz znaczek pocztowy. 

Przy okazji informuję, że w tym roku organizuję TWITCHMAS! Oznacza to, że codziennie aż do Świat będę się z Wami spotykać na streamkach na Twitchu. Będziemy wyklejać świąteczne obrazki, otwierać kalendarze adwentowe, dekorować pierniczki i wspólnie cieszyć się z małych rzeczy.

Niech dzieje się magia! 💜


Przydatne linki:

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova 💜

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz