wtorek, 19 października 2021

JESIENNE WIECZORY Z LILY

Hejo, hejo! ^^

Jesienne wieczory są coraz dłuższe... W związku z tym pomyślałam, że miło by było spędzić je razem z Wami! ♥ Postanowiłam po długiej przerwie powrócić do jednej z moich prywatnych rozgrywek i dlatego dziś opublikowałam pierwszy odcinek nowej serii "Jesienne Wieczory z Lily" ♥ Mam nadzieję, że się Wam spodoba!


Na początek trochę historii... Stworzyłam Lily w 2018 roku. I choć od tamtej chwili minęło już wiele lat to jednak jej cel pozostał niezmienny: zamierza w przyszłości otworzyć własną klinikę weterynaryjną, aby ratować biedne i opuszczone zwierzaki. W związku z tym postanowiła rozpocząć studia, które przygotują ją do pracy w zawodzie lekarza weterynarii.

Jaka jest Lily? Miła, otwarta i niezwykle ambitna. Kocha wszystkie zwierzęta, co stało się jej główną motywacją do przejścia na wegetarianizm. Stara się korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje jej Uniwersytet w Britechester. Wierzy, że wszystkie jej marzenia już niedługo się spełnią ♥

Oczywiście, jak wszystkie moje "prywatne" Simki, Lily również ma na nazwisko Dragon. Ale za to jako jedyna w tym gronie ma jasne blond włosy ^^ Mam nadzieję, że polubicie Lily i będziecie chętnie nas odwiedzać! 

Na zakończenie dodam, że jeśli nie znacie jeszcze mojego kanału to zachęcam do zapoznania się z zakładką "Poznaj Moje Serie"- znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje, które być może zachęcą Was do oglądania moich innych serii 

Przydatne linki:

  • JESIENNE WIECZORY Z LILY - PIERWSZY ODCINEK: [YouTube]
  • JESIENNE WIECZORY Z LILY - PLAYLISTA: [YouTube]
  • MÓJ INSTAGRAM: [Instagram]

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥ 

1 komentarz:

  1. Niedawno moje dziecko grało w Simsy, ja dawno dawno temu.

    OdpowiedzUsuń