niedziela, 1 sierpnia 2021

OCEAN MARZEŃ INDIE - NAJNOWSZA SERIA NA MOIM KANALE

Hejo, hejo! ^^

Z ogromną radością zapraszam Was na zwiastun mojej najnowszej serii "Ocean Marzeń Indie" ♥ Główna bohaterka tej serii jest postacią, jakiej jeszcze na moim kanale nie było. Mam nadzieję, że dacie się jej oczarować ^^ Do tego dużo tańca, wakacyjny klimat... Będzie ciekawie!


Po premierze pierwszego odcinka opublikuję tutaj specjalną podstronę poświęconą Indie, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat tej serii. A już dziś zapraszam Was do zapoznania się z opisem fabuły:

"Indie to młoda Simka mieszkająca z rodzicami w San Myshuno. Świeżo upieczona absolwentka szkoły średniej każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej, gdzie stale rozwija swoje umiejętności taneczne. Uwielbia aktywne życie, przepełnione radością i muzyką. Wszystko zmienia się kiedy umiera jej ukochana babcia Lia. Przez całe życie Indie spędzała każde wakacje i ferie u dziadków. To dzięki nim pokochała taniec, to oni nauczyli ją czerpać radość z każdej, nawet najmniejszej rzeczy. Dziewczyna nie mogąc znieść faktu, że jej dziadek pogrążony w smutku i żałobie został całkiem sam, postanawia przeprowadzić się do niego, aby pomóc mu przetrwać ten trudny czas. Bez chwili wahania pakuje walizki i wyrusza w podróż na rajskie wyspy Sulani.

Czy Indie uda się przywrócić uśmiech na twarzy ukochanego dziadka? Czy jej związek z Elliottem ma szansę przetrwać tak długą rozłąkę? Jakie przeszkody pojawią się na jej drodze do szczęścia?"

Na pierwszy odcinek zapraszam 08.08.2021!

Przydatne linki:

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz