czwartek, 15 kwietnia 2021

POWRÓT MAI Z WIERZBOWEJ ZATOCZKI!

Hejo, hejo! ^^

Dokładnie 10 czerwca 2015 roku opublikowałam pierwszy odcinek serii "Maja z Wierzbowej Zatoczki". Jest to seria, która zajmuje honorowe i specjalne miejsce w moim sercu. To właśnie ona na stałe wprowadziła grę The Sims 4 na mój kanał. To właśnie ona stworzyła u mnie rodzinną atmosferę, która zainteresowała nowych widzów, a spora część z nich została ze mną do dziś. Nie wyobrażam sobie mojego kanału bez Mai, dlatego właśnie dziś wystartował drugi sezon tej wyjątkowej serii! 


Ze względu na to, że ostatnich kilka lat nie publikowałam nowych odcinków tej serii przygotowałam dla Was specjalny film, który przypomni Wam historię Mai. Warto go również obejrzeć, jeśli w ogóle jeszcze w ogóle nie mieliście okazji poznać bohaterów tej serii.

Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo cieszę się z powrotu do Wierzbowej Zatoczki! Mam nadzieję, że tak jak wiele lat temu chętnie będziecie śledzić losy naszej głównej bohaterki i kolejny raz wspólnie stworzymy tę wyjątkową atmosferę i całą masę wspomnień, które zostaną z nami na zawsze.

Przydatne linki:

  • MÓJ INSTAGRAM: [Instagram]
  • FILM - HISTORIA MAI Z WIERZBOWEJ ZATOCZKI: [YouTube]
  • PLAYLISTA - MAJA Z WIERZBOWEJ ZATOCZKI [sezon I]: [YouTube]
  • PLAYLISTA - MAJA Z WIERZBOWEJ ZATOCZKI [sezon II]: [YouTube]

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz