sobota, 13 czerwca 2015

Manicure Tygodnia #1

Hej, hej, witajcie! ^^

Dzisiaj znowu będzie paznokciowo :) Postanowiłam, że wprowadzę nową serię postów, w których będę przedstawiać Wam zdobienie, które ostatnio gościło na moich paznokciach. 

Bardzo często wykonuję delikatne zdobienie, które jest tak proste, że nie wymaga omawiania "krok po kroku" lub po prostu nie mam czasu aby przygotować tak złożony wpis. Właśnie dlatego wymyśliłam "Manicure Tygodnia" :)


Ostatnie dni nosiłam na paznokciach bardzo proste zdobienie, którego wykonanie zajęło mi parę chwil, a efekt był, moim zdaniem, całkiem zacny :D


Bardzo często decyduję się na nałożenie małej ozdoby na paznokcie palca serdecznego i kciuka. Nakładam je na drugą warstwę lakieru bazowego, kiedy ten jest jeszcze lekko wilgotny. Dociskam drewnianym patyczkiem lub po prostu palcem, a całość pokrywam top coat'em. Nie zdarzyło mi się, aby tak zabezpieczona ozdoba odpadła, a zazwyczaj nie szczędzę jej kontaktów z wodą.


Jest to też dobra propozycja na zdobienie do szkoły. Nie rzuca się w oczy, a jednocześnie jest bardzo dziewczęce i podkreślające fakt, że lubimy dbać o siebie i swoje paznokcie.


Pamiętajcie, że nie trzeba tworzyć bardzo skomplikowanych wzorków, aby mieć ładnie ozdobione paznokcie! Czasem mniej znaczy więcej.


Mam nadzieję, że choć część z Was zainspiruję do stworzenia czegoś na swoich paznokciach. Planuję, aby wpisy o tej tematyce pojawiały się w czasie weekendu, żebyście miały czas na poświęcenie kilku chwil na manicure :)

Pozdrawiam Was ciepło, 
Asia.

Przypominam również o możliwości obserwowania mnie na Instagramie [klik] oraz subskrybowania mojego początkującego kanału na YouTube, którego tematyką są serie let's play [klik].

1 komentarz: