UWAGA! Na stronie cały czas trwają prace związane z rozbudową treści, dlatego niektóre odnośniki mogą nie działać poprawnie :)

NAJBARDZIEJ MAGICZNY KALENDARZ ADWENTOWY | Gobstone Alley

Hejo, hejo! 

Rozpoczął się grudzień, a wraz z nim przyszedł czas na przygotowania do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Jak być może pamiętacie, od zawsze starałam się wprowadzać na mój kanał YouTube świąteczną atmosferę poprzez nagrywanie projektu "Game-Mas", w czasie którego codziennie wspólnie odliczaliśmy dni do Wigilii. Wtedy, każdego roku, pierwszego dnia grudnia wspominałam Wam jak ważne są dla mnie Kalendarze Adwentowe...

Postanowiłam, że podzielę się z Wami moją radością z odkrywania zawartości tego Najbardziej Magicznego Kalendarza Adwentowego :) Mam ogromną nadzieję, że będziecie tutaj zaglądać.

Pozdrawiam Was ciepło,
Asia - Gingerova ♥

*** Poniżej znajdziecie krótkie wprowadzenie, czyli dokładny opis Kalendarza, krótką historię tego jak się u mnie znalazł oraz jak poznałam markę Gobstone Alley. [UWAGA! Ta sama treść znajduje się w pierwszym wpisie z tej mini kalendarzowej serii - mimo to postanowiłam skopiować ją również tutaj dla tych z Was, którzy nie będą śledzili wpisów od początku]


KALENDARZ ADWENTOWY 2018
 

• MOJA PRZYGODA Z "GOBSTONE ALLEY"


Markę "Gobstone Alley" odkryłam już prawie rok temu. Jest to nasza polska firma, która zajmuje się produkcją comiesięcznych pudełek związanych z magicznym światem Harry'ego Pottera. Jak pewnie niektórzy z Was pamiętają, od dziecka jestem fanką książek i filmów o tym słynnym czarodzieju, dlatego też Gobstone Alley było moją miłością od pierwszego wejrzenia. Oczywiście, na rynku mamy sporo boxów o takiej tematyce, ale te od Gobstone Alley są wyjątkowe. I żeby była jasność - nikt mi nie zapłacił za pisanie tych słów - każdy box kupiłam sama za własne pieniądze ;)


Mam ogromną nadzieję, że kiedyś uda mi się pokazać Wam całą moją kolekcję przedmiotów, które zgromadziłam właśnie dzięki kupowaniu tych magicznych pudełek. Jak już wspominałam, odkryłam "Gobstonki" (to takie moje prywatne określenie tych pudełek :P) już prawie rok temu, więc myślę, że moje zbiory są całkiem okazałe i godne zaprezentowania.

• NAJBARDZIEJ MAGICZNY KALENDARZ ADWENTOWY


Na ten wyjątkowy Kalendarz Adwentowy czekałam od zeszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Miałam ogromną nadzieję, że w tym roku uda mi się go zdobyć i bardzo się cieszę, że wszystko poszło po mojej myśli i teraz mogę codziennie otwierać każdą kolejną ręcznie pakowaną paczuszkę i w ten sposób odliczać dni do Wigilii.

   
Kilka dni temu, kiedy dostałam to ogromne pudełko, nie mogłam wyjść z podziwu. Już sam rozmiar tego Kalendarza robi wrażenie, a co dopiero jego wnętrze. Moi "najstarsi" Widzowie być może pamiętają, że od zawsze kupowałam tylko Kalendarze z czekoladkami, ale tym razem postanowiłam zrobić wyjątek i przyznam szczerze - nie żałuję.

Gobstone Alley słynie z tego, że dba o najdrobniejsze szczegóły. Część z rzeczy, które można znaleźć w produkowanych przez nich pudełkach jest robiona ręcznie, co dla mnie jest ich ogromnym atutem. W środku Kalendarza znajdziemy sporą ilość wypełniacza w świątecznych kolorach. To taki miły dodatek, który bardzo mi się podoba. Pod spodem kryją się przegródki, w których umieszczone zostały mniejsze  i większe paczuszki. Nawet sobie nie wyobrażacie ile sił musiałam włożyć w to, aby nie otworzyć wszystkiego od razu! Ale tradycja to tradycja - nigdy nie zjadam wszystkich czekoladek z Kalendarza już pierwszego grudnia, więc tym razem nie otworzę wszystkich paczuszek, - nie ma mowy! :PMuszę wspomnieć, że moje serce podbiła ta urocza grafika przedstawiająca Zgredka w czerwonych butach trzymającego w dłoni nic innego jak uśmiechniętą skarpetę! Przeurocze!  *** Na zakończenie wspomnę, że w sklepie Gobstone Alley pojawiło się limitowane, magiczne i przede wszystkim świąteczne pudełko, które oczywiście już zakupiłam. Jeśli jesteście zainteresowani to polecam się pospieszyć, gdyż ilość tych boxów jest ograniczona. 

Muszę jednak lojalnie uprzedzić, że od jakiegoś czasu Gobstonki zmagały się z wieloma problemami, przez co pudełka przychodziły opóźnione. Mimo to wydaje mi się, że już sytuacja została opanowana i jak widzicie ja Kalendarz Adwentowy otrzymałam na czas, także mam nadzieję, że te problemy to już przeszłość i teraz wszystko wróci do normy.