niedziela, 7 czerwca 2015

Puk, puk! Jest tu kto?

Hej, witajcie! ^^<przedziera się przez pajęczyny i wyciera kurze>

Daaawno mnie tu nie było. Choć nie, muszę przyznać, że od czasu napisania ostatniego posta, zaglądałam tutaj codziennie. Blogowanie to nałóg i nie da się o nim ot tak zapomnieć. Mój pierwszy blog powstał wiele, wiele lat temu i od tego czasu regularnie powracam do blogowego świata.

Może na początek wspomnę co się u mnie pozmieniało. Tak naprawdę zmieniły się dwie, dość istotne rzeczy. Pierwsza to taka, że wyprowadziłam się od rodziców i mieszkam już na swoim. Druga zaś jest taka, że we wrześniu wyszłam za mąż :)

Powracając do tematu bloga... Nie wiem, czy zostanie on blogiem typowo kosmetycznym. Swoją przygodę z blogowaniem zaczęłam od bloga-pamiętnika. Jeden z nich jest chyba nawet dostępny w sieci. Obecnie, blogi w większości są ukierunkowane na jeden temat, co według mnie ma swoje plusy, ale ma też wiele minusów.

Na dzień dzisiejszy plan mam taki, żeby ten blog był po prostu mój. Będzie tutaj wszystko, co dotyczy mnie, mojego życia, moich zainteresowań. Postaram się, aby łączyło się to w jedną całość i było ciekawe i dla mnie i dla Was. Oczywiście nie odchodzę od tematów kosmetycznych i myślę, że to one nadal pozostaną motywem przewodnim tego bloga, ale z pewnością pojawią się tutaj wpisy o innej tematyce.

Przy okazji wspomnę skromnie, że niedawno zaczęłam działać na YouTube. Głównie dla siebie i dla zabawy. Nie wiem, co z tego wyjdzie, ale jeśli interesuje Was tematyka gier komputerowych to zapraszam na swój kanał [klik], który jak na razie raczkuje, ale mam już kilka pomysłów na jego rozwój i nowe serie let's play. 

Zapraszam Was również na mojego Instagrama [klik], który cały czas działa  i będzie działał.

Na razie nie mam konta na Facebooku, gdyż to co było usunęłam i obecnie nie widzę sensu zakładania go na nowo. Większość Czytelników odwiedza mnie przez swoje czytniki blogów lub przez przeglądarki szukając konkretnych tematów.

Myślę, że to już wszystko, co chciałam Wam przekazać w tym wpisie.

Ahoj, Przygodo! :D 

Do następnego!

Asia.

4 komentarze:

  1. Ale super, że postanowiłaś powrócić. Mam podobnie do Ciebie, swojego pierwszego bloga założyłam chyba jak miałam 12 lat, od tamtej pory było ich wiele, głównie pamiętników :D Nie umiem chyba już inaczej i muszę blogować. Pisz o tym co Ci w duszy gra, ja też wychodzę z założenia że jak będę miała ochotę napisać coś innego niż o kosmetykach to piszę i już, nikt mi nie będzie narzucał że to miał być tylko blog kosmetyczny :) Czekam na kolejne wpisy. I gratuluję nowej drogi życia ( że ślubu) ! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że jesteś, że wróciłaś :) Czekam na nowe posty :)
    No i oczywiście gratuluję zamążpójścia :))

    OdpowiedzUsuń